NL
Log in

Hockey Club Lokeren

Tot nu toe hebben we al een fantastisch seizoen gehad. We hebben al mooie sportieve wedstrijden meegemaakt en hebben veel plezier gehad op de trainingen.

Wil je je vrienden eens laten meegenieten van een toffe training?  Wel dat kan op onderstaande data, afhankelijk van leeftijd. 

Je vriendjes of vriendinnetjes krijgen het eerste deel van de training een initiatie om met stick en bal te leren omgaan en zullen daarna samen met jou meedoen in de training! Wij zorgen voor sticks, de vriendjes moeten zelf zorgen voor sportieve kledij, scheenbeschermers, en sportschoenen. (Als het kan ook een bitje). 

We zorgen ook voor een gezellige verrassing in ons clubhuis!! 

Team Geboortejaar Datum en tijd
U7BG, U8 Girls, U9 BG 2012, 2011, 2010 Woensdag 8 mei: 14h - 15h30
U8 Boys, U10 Boys, U11 Girls

2011; 2009; 2008

Woensdag 8 mei: 15h30 - 17h
U11 Boys, U14 Boys2 2008; 2006+2005 Woensdag 8 mei: 17h - 18h30
U16 Boys, U14 Boys 1

2004+2003; 2005, 2006 (en 2007)

Woensdag 8 mei: 18h30 - 20h
U25 Girls

vanaf 2000 tot 1996

Woensdag 8 mei: 20h - 21h30
U14 Girls, U16 Girls

2004+2003; 2005, 2006 (en 2007)

Donderdag 9 mei: 18h - 19h30
Oefenjeugd

2013

Zaterdag 11 mei: 9h30 - 11h

 

We hopen heel wat vriendjes en vriendinnetjes te mogen verwelkomen, die samen met jullie hun eerste ervaringen met de hockeysport opdoen!


Mogen we vragen aan al die enthousiaste vriendjes en vriendinnetjes om zeker even aan te melden
via deze link?

Op zondag 28 april organiseren we een sessie over de Multiskillz voor Hockey. Een instructeur van de VHL komt naar Lokeren voor een praktische sessie rond het gebruik van een zeer interessant video-platform met oa oefenstof voor trainers om de algemene bewegingsvaardigheden te ontwikkelen tijdens de hockeytraining. Deze sessie is opgezet door Kurt Geerts, onze trainerscoordinator, waarmee we weer stof kunnen aanbieden om continue te verbeteren.  Deelnemers krijgen toegang tot de video-databank.

Zie alvast deze teaser!

  • Datum: zondag 28 april 2019
  • Tijd: 8u30 - 13u (sessie 9u-13u)
  • Plaats: clubhuis en veld Hockey Lokeren

Er zijn nog een tiental plaatsen beschikbaar voor geïnteresseerde trainers en coaches, inschrijven (via dit formulier) verplicht. Wij zorgen voor ontvangst met koffie en croissant en een broodje op de middag. Sportkledij en stick meebrengen aub. 

Tot ziens!

Nagenieten van de receptie: op zaterdag 23 februari 2019 hieven we het glas op de start van de tweede seizoenshelft, klonken we nog even op het nieuwe jaar en wijdden we nogmaals ons nieuwe clubhuis in! Genoeg reden om te vieren dus met alle leden !

   

Onze hoofdsponsors, Volvo, Eurotaprent, Go Sport en DCS Vastgoed, werden ook even in de bloemetjes gezet!

En wie de presentatie nog eens rustig wil doornemen....

Dank je wel Eventsgroep voor de vlekkeloze organisatie !! 

 

Dank je wel Wilg Blancquaert voor de foto's, te vinden op onze site in de Gallery en op Facebook

Beste sportievelingen, trainers/kampbegeleiders/coaches/spelers ouder dan 16 jaar/geinteresseerden,

Binnen onze steeds ontwikkelende en groeiende club willen we ons blijven verbeteren in onze trainingen en onze trainers helpen zich verder te ontwikkelen. We richten daarom weer een cursus in, gekoppeld aan de Sport Vlaanderen Aspirant-Initiator hockeytrainer. Inhoudelijke kwaliteit en een gestructureerd, didactisch, methodisch werken met teams/groepen vormt DE basis van geslaagde trainingen. 

Om onze spelers nog beter te kunnen ondersteunen in hun ontwikkeling als teamsporter (algemeen) en als hockey speler (specifiek) vinden we de gelegenheid tot bijschaving en opleiding van trainers, coaches en begeleiders heel belangrijk in onze club. 

Tijdens deze opleiding zal er zowel theoretisch als praktisch gewerkt worden.

  • Er wordt een ruime basis aan oefenstof aangeboden die voor zowel coaches als trainers zeer bruikbaar kunnen zijn in de uitbouw van de trainingen en/of de ondersteuning voor, tijdens en na de wedstrijden. 
  • We zullen veel aandacht besteden aan het "voor een groep staan", omgaan met "moeilijke karakters"(stoorzenders) in het team, ontdubbelen van grote groepen, werken binnen een juiste trainingsopbouw, werken binnen een opleidingsstructuur, de leeftijdgebonden kenmerken van jongeren, de grote  verscheidenheid in de benadering vd spelers aangepast aan elke leeftijd....enz.

De geslaagde cursisten (je hoeft geen examen te doen, wel aanwezig) krijgen een attest van de VTS (Vlaamse Trainer school). De cursus wordt betaald door de club en is bijgevolg gratis voor al onze cursisten.

  • Data: dinsdag 19/2 en 26/2; 12/3, 19/3 en 26/3 (telkens van 19u30 tot 21u30).
  • Locatie: clubhuis en veld HC Lokeren.

 

Uw inspanning en tijd is nodig om op deze data aanwezig te zijn. De club zal alle trainers belonen voor hun deelname aan de opleiding. Concreet: wie minstens 4 van de 5 avonden volgt zal hiervoor vergoed worden conform uw training-uurtarief. Graag uw inschrijving/deelname te bevestigen aan Kurt Geerts (kurt_geerts@telenet.be), ten laatste op 16 februari.

Om in de agenda te omcirkelen! Op zaterdag 23 februari 2019 heffen we het glas op de start van de tweede seizoenshelft, klinken we nog even op het nieuwe jaar en wijden we nogmaals ons nieuwe clubhuis in.

Genoeg reden om te vieren dus. Alle leden zijn van harte welkom! 

Place to be: Clubhuis Hockey Club Lokeren, zaterdag 23 februari 2019 om 18.30u.

Beste leden en ouders,

We hebben met onze mooie nieuwe clubbar sinds november 2018 al succesvol proefgedraaid. We merken met plezier dat de leden zich thuis beginnen voelen in het clubhuis en bij de bar.

Zaterdagen zijn gezellige – en drukke – dagen in de bar, en om onze barbediening op de piekmomenten vlot te laten verlopen, is het nodig om met minstens 4 mensen te zijn.

Naast de twee ervaren bar-mensen (ouders die zich als barleader hebben opgegeven), gaan we vanaf februari beroep doen op 2 ouders van een thuis-spelend team. Deze twee ouders vervolledigen het barteam op de piektijd tussen 10h-13h. Met 12 competitiezaterdagen en 23 teams moet dit mogelijk zijn; dit komt neer op 1 bardienst per team per jaar… We rekenen op de medewerking van alle club-ouders!

Praktisch zullen we de admin-coaches van het aangewezen thuisspelend team vragen de twee namen door te geven aan de bardienstverantwoordelijke.  We zullen de coaches en admin-coaches hier binnenkort nader over informeren. We hopen op vele gezellige momenten voor en achter de bar!

Het is nog even tot de zomervakantie, maar we kregen al veel vragen over eventuele hockeykampen met de club.

Wij zijn van plan om de volgende hockeykampen te organiseren:

 

  • Zomer: 1- 5 juli: HCL ism Stad Lokeren: Alle niveaus, beginners en gevorderd. Inschrijving via de StadDe online inschrijvingen starten op: maandag 20 mei om 19 uur voor de periode 1 tot en met 5 juli + 8 tot en met 12 juli 

 

  • Zomer: 19-23 augustus: door HC Lokeren: Inschrijving via HCL. We zullen tijdig communiceren wanneer het inschrijfformulier geopend zal worden. 

De bestelde shirts met gesublimeerde naam en nummer zijn nu beschikbaar in de Go Sport winkel in Dendermonde. Ook is de voorraad kousen en hoodies weer aangevuld, evenals blanco shirts! 

De betaling gebeurt bij afhalen van het shirt in de winkel. 

Voor prijzen en info wedstrijdtenue, zie wedstrijdtenue. Als er nog vragen zijn, kan je mailen naar info@hockeylokeren.be.  

Het blijft ook altijd mogelijk een blanco shirt te kopen. Hiermee kan je gedurende het hele jaar terecht bij ‘Fima Promotions’, in Lokeren om naam en/of nummer bij te laten opdrukken voor slechts 3 respectievelijk 5 euro.  

Het was de MAX om de WK finale hockey in ons eigen clubhuis te bekijken! En BELGIË WERELDKAMPIOEN te zien worden!

  

Red Lions krijgen feestelijk onthaal in Brussel

Kom onze wereldkampioenen mee vieren!

De Belgian Red Lions, onze kersverse wereldkampioenen hockey, keren dinsdagmorgen terug uit India. Ze worden meteen gehuldigd op het stadhuis in Brussel en verschijnen er om 12u op het balkon. Daar kunnen alle hockeyfans en sportliefhebbers hen uitgebreid mee vieren.

We gaan de winterstop in. De eerste helft van de competitie was al gedaan en deze week waren ook de laatste trainingen (helaas 13 en 14 dec afgelast).

We starten weer met de jeugdtrainingen eind januari, waarschijnlijk week van 21 of 28 januari. De jeugdcompetitie start weer vanaf zaterdag 16 februari. 

Geniet van de winter en de feestdagen!

De Sint vindt dat er dit jaar bij HCL géén stoute kinderen zijn, maar wel dat er in de club vele flinke ouders en grootouders zijn!

De club is het hier helemaal mee eens en zet daarom graag haar 25 gloednieuwe bar-captains in de spotlights.

Dankzij deze vrijwilligers kunnen nu jong en oud tijdens de trainingen in de warme bar vertoeven. Wat een kanjers!!!

Dankjewel.....Lieven Van Impe, Nele D’Hooge, Imka Bogaert, Peggy Vergauwen, Bianca Bertrand, Thomas Mets, Nele Van Damme, Katrien Wauman, Elien Van de Wiele, Nita Wauters, Annelies de Bruycker, John Munghen, Kathleen Massart, Guido Baelen, Katrien De Peyper, Patrick Van den Bosch, Sofie Dupont, Anne-Marie Mengé, Karin Savooy, Wim Van Duysse, Wendy Peleman, An Willems, Truus De Wilde, Wim Van Driessche en Lieve Moens !

Dankjewel....Karin, Truus en Wendy voor het opleiden van deze bar-captains! 

Voor de trainingen op maandagen 17.30u -18.50u en woensdagen 14.00u -15.20u zijn we nog op zoek naar vrijwillige bar-captains. Heb je interesse dan kan je dat steeds melden bij info@wendypeleman.be

Hoog bezoek! 

We verwachten dat de Sint en zijn (hockey-)Pieten op zaterdag 1 december een bezoek komt brengen aan onze club! En omdat al onze hockey-kinderen zeker braaf geweest zijn, zal hij wellicht ook wat meehebben !

Sint en zijn Pieten willen ook graag wat hockey zien, en daarom spelen alle jeugdteams tot U11 onderlinge matchjes... De Pieten zullen misschien wel eens mee proberen te doen...en brengen de teams een voor een naar de Sint! Spannend!

We beginnen met de oefenjeugd en gaan door tot de U11 Boys & Girls...  Begin maar vast te oefenen met zingen!

We verwachten de ploegjes met hun coaches en ouders volgens het wedstrijdprogramma hieronder! De bar is open. 

Programma:

Sessie 1 Matchen Teams Uur bij de Sint
Zandveld 9:15-10:15

Oefenjeugd

U7G - U8 G

9:30

9:45

Waterveld 9:15 - 10:15

U7B1 - U7B2 (1/8 veld)

U8B1 - U8B2 (1/8 veld)

U9G1 - U9G2 (1/4 veld)

U9B1 - U9B2 (1/4 veld)

10u

10:15

10:30

10:45

Sessie 2      
Waterveld 10:30-11:30

U10B (1/2 veld)

U11G-U11B (1/2 veld)

11u00

11u15

We zijn zeer blij met Van Lanschot als nieuwe sponsor van onze hockey club! Het leuke is dat deze partner ook veel hockeykennis meebrengt! 

"Als wealth manager draait ‘wealth’ bij ons om meer dan enkel financiële zaken. We vinden het belangrijk het leven van onze klanten te verrijken en bovendien een maatschappelijke rol te vervullen. Zo houden we met onze beleggingen rekening met duurzame criteria. En moedigen we initiatieven die de vitaliteit van mensen verbeteren, aan. Dat laatste doen we onder meer door onze sponsorships. We wensen Hockey Club Lokeren een fantastisch sportief seizoen toe."

Hockeyers.. het is kouder aan het worden, dus warmere kleding op training is nodig! Best een trainingsbroek, en een (thermisch) shirt + trui (meerdere lagen) en een jas voor voor en na de training. Als je goed opgewarmd bent, kan je eventueel je trui uitdoen, en na training weer snel aandoen. Let daarop aub. 

Nog even ter herinnering: De trainingen en wedstrijden gaan altijd door zolang het veld bespeelbaar is. Als het niet door kan gaan (vorst of zware sneeuwval), zal dit tijdig gecommuniceerd worden (we streven naar tenminste 2 uur op voorhand) op onze site in het speciale vakje "Bespeelbaarheid veld" en zal dit ook via Facebook verspreid worden. 

Foto ter illustratie    

Even uw aandacht:  Nu ons clubhuis open is, melden we graag even dat alle gevonden voorwerpen in het clubhuis verzameld worden!  Zoek je jouw stick, een regenjas, een hoodie, vraag het even na aan de mensen van de bar en wie weet vinden de gevonden voorwerpen hun rechtmatige eigenaar terug!

Mogen we nogmaals vragen om zeker alles goed te naamtekenen!  Dan kunnen gevonden voorwerpen meteen terugbezorgd worden aan de juiste persoon!  Met dank.

Nog even dit, blijkbaar gebeurt het meermaals dat hoodies na match/ training verdwijnen… niet met opzet, maar dat de verkeerde hoodie door iemand wordt meegenomen.  Kan iedereen nog even kijken of de juiste hoodie mee naar huis werd genomen?  Of dat je toevallig geen twee dezelfde exemplaren thuis hebt liggen?  Misschien hangt er aan jouw hoodie wel een herkenningsteken dat niet van jou is?  ’t Zou fijn zijn als iedereen zijn eigen hoodie terug kan aandoen, zeker met de koude!

Vanaf aanstaande maandag 19 november kan iedereen tijdens de trainingen terecht in de bar van het clubhuis. Voorzien van een lekker drankje, een gezellige babbel en in een warme omgeving kan je genieten van het uitzicht op ons hoofdveld. Dank aan de vrijwillige (groot-)ouders die deze bardiensten op zich nemen.

PS: Bar is (nog) gesloten op maandagen 17.30u – 19.00u en woensdagen 14.00u – 15.20u

Het is zover! Zaterdag 17 november stelt de club voor het eerst de deuren van het nieuwe clubhuis open.

We nodigen jullie dan ook graag uit in onze bar. Heerlijke koffie, frisdranken, warme dranken, (speciaal)bieren, cava en wijnen zullen volop aanwezig zijn. Voor de kleine honger zullen er hotdogs zijn.

Ook onze teams die zaterdag uitspelen zijn na of voor hun uitwedstrijd, welkom om langs te komen. Het clubhuis is deze zaterdag open van 9u tot 17.30u. We kijken er naar uit jullie in grote getale te verwelkomen

Een extra bedankje willen we graag richten aan Eurotaprent, een van onze hoofdsponsors, voor de twee geweldig mooie en handige doorgeeffrigo's. Merci Tinie en Johan!  

Onze wijnactie loopt volop! Morgen, zaterdag 10 november is er gelegenheid eens te proeven! 

We zullen kleine proevertjes schenken langs of bij ons clubhuis. Proef gerust.

De wijnactie is belangrijk voor onze club, en we rekenenen op minstens 3 dozen per speler..de winnaars vorig jaar hadden gemiddeld 10 dozen per speler!

Let op...dat is door verkoop aan familie, buren, vrienden etc... alle leden: ga dus eens rond in je kennisenkring en je verkoopt al snel een paar dozen! Succes !!

Tot zaterdag 8 december (maar best voor 1 december) kan u weer wijn of cava bestellen, waarmee u de uitbouw van een gezellig clubhuis kan ondersteunen! Want bij wijn of bubbels denken we aan…  Een gezellig samenzijn met familie en vrienden onder genot van een heerlijk glaasje wijn, het vieren van een mooie gelegenheid en het vormt ook een ideaal geschenk voor al uw feesten die volgen komende maanden!

Zie bij lees meer voor meer info. 

 

Het is heel belangrijk voor het onderhoud van ons veld om het zo schoon mogelijk te houden, vrij van aarde, modder of planten. Dit om algenvorming te voorkomen. 

Loop daarom niet over de aarde, zorg ervoor dat je je schoenen goed veegt voor je het veld betreed, en loop eerst over het  stenen pad tot aan de dugout. 

 

Coming up..
Recent
We zwaaien Jan en Elke uit!
Aan het einde van dit seizoen nemen we a
09/06/2026
Teams U7 en haasjes gepubliceerd
11-06-2026: Ook. Na onze succesvolle tr
11/06/2026
Trainingsschema seizoen 2026-2027
11/06/2026: Het trainingsschema voor on
11/06/2026
Vernieuwing binnen het Dagelijks Bestuur
Aan het einde van dit seizoen neemt Truu
31/05/2026
Einde trainingen
24/05/2026: Voor de bovenbouw (U14-U19
24/05/2026
Cheers to our volunteers!
Heb jij je dit jaar ingezet als scheids
24/05/2026
Nieuwe seizoen 2026-27: teams
20-05-2026: De laatste wedstrijden van
19/05/2026
Try-outs 2026
05/05/2025 Zin om hockey eens uit te pr
05/05/2026
Gold Sponsors
Sponsors
Verjaardag
18/06
Sann BRUWIERE
18/06
Jacko Verheijen
19/06
Mila HAEGENS
19/06
Fenrir CLAES
20/06
Ilajda De Schepper
20/06
iefke VAN LEUVEN
20/06
Léon Christiaens
20/06
Samber De Vriese
21/06
Bart De Letter
21/06
Lias DHONDT
21/06
Finn POPPE

Hockey Club Lokeren | Accommodatie : Heilige Geestmolenstraat 42B, 9160 Lokeren | info@hockeylokeren.be

© 2019, website powered by Twizzit.com